ФЭНДОМ

 • Птица-эрудит

  Короче, это переведённая версия рассказа "Лицом к лицу с крипипастой". Наслаждайтесь переводом.

  Myślę, że to był zwykły dzień... Świnia-sługusów, jak zawsze, pracował, Szef-kuchni przygotowuje sałatkę z szarotki alpejskiej, a Wąsaty Baron dowodził na budowie.

  Ale wciąż, ten dzień nie był lekki i przyjemny, bo trzeba było przywrócić Smalecvill, a więc miał dużo papierkowej roboty. A wszystko to zamieszanie zaangażowany, jak zawsze, Świnia-Urzednik.

  Na szczęście dzień dobiegł końca. On siedzi w kabinie i idzie spać ...

  Jakie piękne miejsce! - Pomyślałem, że urzędnik. Marzył wzgórz Raju. Marzył o wspaniałych jezior. Marzył o Alpach. Ale sen nie mógł trwać wiecznie. Mieliśmy się obudzić.

  Och, jak nie chcesz, aby wstać. Chcę leżeć ... - pomyślał urz…

  Читать ещё >
 • Птица-эрудит

  Представляю вашему вниманию переведённую версию рассказа "Сказка о Клаусах"... бла-бла-бла... О ошибках пишите в комментариях... бла-бла-бла... а теперь можете приступить к прочтению.


  Piękna 25 grudnia. Wszystkie świnie są szczęśliwi, ponieważ otrzymali prezenty od święta Terensa. Tylko El Świnidor smutny. Nikt nie chce z nim grać, nikt nie daje mu prezenty, jak kiedyś przypadkowo zniszczone Świnasto.

  — Co to leci? - móvi El. To jak Mikołaj! - Wciąż mruczeć pod nosem. Ale to nie był Mikołaj. To był Terens! I tu Świnidora pomysł...


  Pomysł jest prosty. Jeśli Terens rozdaje prezenty w Świnaste, El może ukraść jaja! Poszedł do Ptasie Gniazdo.

  Ale niestety, w tej chwili poszedł Kapral w Mikołaja kolorze. I te świnie były najlepszymi przyjaciółkami.…  Читать ещё >
 • Птица-эрудит

  Представляю вашему вниманию переведённый вариант рассказа "Строители коммунизма (переписанный)". Если вы найдёте в тексте ошибки, то пишите о них в комментариях. А теперь можете приступить к прочтению.


  To był zwykły dzień u świń. Mała zielona świnia Piegin, nazwany tak ze względu na jego piegi, nowo ukształtował sobie samolot i przeleciał nad  Świnasto - majestatyczny stolicę kraju Świniesk. Świnka zachwycony wspaniały krajobraz wyspy świń. Ale nieuchronnie świnia spojrzał na starych ruin zamku Świnemaga zlokalizowanych na Świniegłowy góry.

  — Być może wędrować przez ruiny zamku Świnemaga? - myśl świnię. - Jestem pewien, że znajdę magiczną różdżkę! Stanę się magiem! Będę pracowac w cyrku! Zarabiam pieniądze i kupić dom!

  Nagle z radia w samoloc…


  Читать ещё >
 • Птица-эрудит

  Представляю вашему вниманию переведённый вариант рассказа "Кто хочет стать миллионером?".

  Убедительная просьба: при нахождении ошибок в тексте, указывайте на них в комментариях. А теперь можете приступить к прочтению.


  Typowy dzień świnie. Miniony zbierają śmieci,  upiec chleb i jedzą placki, marzą o smaczne i soczyste Jaj... To jest Utopia... Te świnie są zadowoleni. Oni nie są już potrzebne.

  Za nic.  Jest to możliwe do osiągnięcia dużych wysokościach. Pokonanie trudności i wierzyć w siebie, możesz stać się pasterzem, a nie owce! I może stać się królem.

  Świnie, którzy lubią tę idyllę, bardzo niewiele. Można je policzyć na kopytach i obcasy. Wśród nich jest słynny wąsaty Baron i Kucharzy, ale istnieje również pcheł ... To jest Świnia-urzędnik! …


  Читать ещё >