ФЭНДОМ

 • Птица-эрудит

  Короче, это переведённая версия рассказа "Лицом к лицу с крипипастой". Наслаждайтесь переводом.

  Myślę, że to był zwykły dzień... Świnia-sługusów, jak zawsze, pracował, Szef-kuchni przygotowuje sałatkę z szarotki alpejskiej, a Wąsaty Baron dowodził na budowie.

  Ale wciąż, ten dzień nie był lekki i przyjemny, bo trzeba było przywrócić Smalecvill, a więc miał dużo papierkowej roboty. A wszystko to zamieszanie zaangażowany, jak zawsze, Świnia-Urzednik.

  Na szczęście dzień dobiegł końca. On siedzi w kabinie i idzie spać ...

  Jakie piękne miejsce! - Pomyślałem, że urzędnik. Marzył wzgórz Raju. Marzył o wspaniałych jezior. Marzył o Alpach. Ale sen nie mógł trwać wiecznie. Mieliśmy się obudzić.

  Och, jak nie chcesz, aby wstać. Chcę leżeć ... - pomyślał urz…

  Читать ещё >
 • Птица-эрудит

  Представляю вашему вниманию переведённую версию рассказа "Сказка о Клаусах"... бла-бла-бла... О ошибках пишите в комментариях... бла-бла-бла... а теперь можете приступить к прочтению.


  Piękna 25 grudnia. Wszystkie świnie są szczęśliwi, ponieważ otrzymali prezenty od święta Terensa. Tylko El Świnidor smutny. Nikt nie chce z nim grać, nikt nie daje mu prezenty, jak kiedyś przypadkowo zniszczone Świnasto.

  — Co to leci? - móvi El. To jak Mikołaj! - Wciąż mruczeć pod nosem. Ale to nie był Mikołaj. To był Terens! I tu Świnidora pomysł...


  Pomysł jest prosty. Jeśli Terens rozdaje prezenty w Świnaste, El może ukraść jaja! Poszedł do Ptasie Gniazdo.

  Ale niestety, w tej chwili poszedł Kapral w Mikołaja kolorze. I te świnie były najlepszymi przyjaciółkami.…  Читать ещё >
 • Птица-эрудит

  Представляю вашему вниманию переведённый вариант рассказа "Строители коммунизма (переписанный)". Если вы найдёте в тексте ошибки, то пишите о них в комментариях. А теперь можете приступить к прочтению.


  To był zwykły dzień u świń. Mała zielona świnia Piegin, nazwany tak ze względu na jego piegi, nowo ukształtował sobie samolot i przeleciał nad  Świnasto - majestatyczny stolicę kraju Świniesk. Świnka zachwycony wspaniały krajobraz wyspy świń. Ale nieuchronnie świnia spojrzał na starych ruin zamku Świnemaga zlokalizowanych na Świniegłowy góry.

  — Być może wędrować przez ruiny zamku Świnemaga? - myśl świnię. - Jestem pewien, że znajdę magiczną różdżkę! Stanę się magiem! Będę pracowac w cyrku! Zarabiam pieniądze i kupić dom!

  Nagle z radia w samoloc…


  Читать ещё >
 • Птица-эрудит

  Представляю вашему вниманию переведённый вариант рассказа "Кто хочет стать миллионером?".

  Убедительная просьба: при нахождении ошибок в тексте, указывайте на них в комментариях. А теперь можете приступить к прочтению.


  Typowy dzień świnie. Miniony zbierają śmieci,  upiec chleb i jedzą placki, marzą o smaczne i soczyste Jaj... To jest Utopia... Te świnie są zadowoleni. Oni nie są już potrzebne.

  Za nic.  Jest to możliwe do osiągnięcia dużych wysokościach. Pokonanie trudności i wierzyć w siebie, możesz stać się pasterzem, a nie owce! I może stać się królem.

  Świnie, którzy lubią tę idyllę, bardzo niewiele. Można je policzyć na kopytach i obcasy. Wśród nich jest słynny wąsaty Baron i Kucharzy, ale istnieje również pcheł ... To jest Świnia-urzędnik! …


  Читать ещё >

Обнаружено использование расширения AdBlock.


Викия — это свободный ресурс, который существует и развивается за счёт рекламы. Для блокирующих рекламу пользователей мы предоставляем модифицированную версию сайта.

Викия не будет доступна для последующих модификаций. Если вы желаете продолжать работать со страницей, то, пожалуйста, отключите расширение для блокировки рекламы.