ФЭНДОМ


Представляю вашему вниманию переведённый вариант рассказа "Строители коммунизма (переписанный)". Если вы найдёте в тексте ошибки, то пишите о них в комментариях. А теперь можете приступить к прочтению.

Rozdział pierwszy: Przerwany lot

To był zwykły dzień u świń. Mała zielona świnia Piegin, nazwany tak ze względu na jego piegi, nowo ukształtował sobie samolot i przeleciał nad  Świnasto - majestatyczny stolicę kraju Świniesk. Świnka zachwycony wspaniały krajobraz wyspy świń. Ale nieuchronnie świnia spojrzał na starych ruin zamku Świnemaga zlokalizowanych na Świniegłowy góry.

— Być może wędrować przez ruiny zamku Świnemaga? - myśl świnię. - Jestem pewien, że znajdę magiczną różdżkę! Stanę się magiem! Będę pracowac w cyrku! Zarabiam pieniądze i kupić dom!

Nagle z radia w samolocie nie było krzyk "Kul-op, przejdź do lądowania". Jako głos został natychmiast rozpoznany kapral - Armia gen świni. Trzeba słuchać! Tak mała świnia musiała zejść na ziemię, tuż obok bunkra i się z nim spotkać.

— Czego potrzebujesz? - Świnia zapytał, trochę nerwowo. - Co się stało? Muszę coś, aby?

— Nie, piegi. Chciałem tylko wysłać do biblioteki. - Spokojnie odpowiedział kapral.

Nie lubię czytać książek świnię zapytał, marszcząc brwi: "Co muszę czytać?"

— Nowe książki przybył do naszej specjalnej biblioteki wojskowej. Literatura na temat Związku Radzieckiego. Może ona będzie w stanie nauczyć się czegoś. Szczególnie ważnym epizodem - o Stalinie, a także o bezsensowności rewolucji.

Ale Piegin znikły przed słowa oficera. Stosując zasadę "przed startem - przed zakończeniem" świnia siedział w prowizorycznym świnchód i udał się do biblioteki.

Rozdział drugi: Czytać, która stała się ekscytująca

Świnia z piegami niezadowolonych poszedł do biblioteki "Ksiątynia", zamknięte dla zwykłych mieszczan. Piegin poprosiłem Pana Świnia książek o ZSRR i otrzymał "Lenin vs. Mikołaj II ». Był tam napis "Nie próbuj". Autor był świnia-kronikarz, wydawca - "Hog's Books».

Świnia otworzyła książkę i zacząła czytać. Jak to często bywa, tekst zaczyna się od wprowadzenia. Wpis o chłopów i burżuazji, Aurora i samochód pancerny ... Piegin radośnie wykrzyknął, gdy słowo "samochód pancerny"! On naprawdę lubił technikę!

Piegin czytać i czytać ... On ponownie przeczytać książkę wiele razy (z powodu słowa "pancerny")! I wtedy on wpadł na pomysł ...

Rozdział trzeci: «Kapitał»

Aby przeprowadzić swój plan, prosiaka musieli dowiedzieć się więcej o krajach, a ty gospodarki. Poprosił Pana Świnia książek o ekonomii, ale profesor znalazł podręcznik dla klasy siódmej, "Jak wypłacić pieniądze z karty bankowej na prógi Korei Północnej i bomby wodorowej".

Piegin wyszedł na zewnątrz, kiedy usłyszał wołanie Pana «Ya pamiętam!».

Profesor powiedział o tajemniczym Świnol Markse, parodia słynnego niemieckiego Karola. Jako niemiecki, świniesik napisał swoją książkę "Kapitał". Żyje, jak wiemy, Świnol na Kobaltowe plateau, w mieście «Tłuszczec». Świnia natychmiast udał się tam!

Kilka godzin świni przyszedł do Tłuszczece, ale Marks nie było w domu, było spalone chaty. Świadkowie twierdzą, że popełnił jakiś kapitalista, zdenerwowany dom Świnola i rybaka, ale Świnol myślał, że świeci, tak aby świnia uciekła. Ale Pieginy szczęście świni opuścił dom książki "Kapitał". Niedokończona ...

— Dodam od siebie!

I on napisał.

Rozdział czwarty: Bolszewików opancerzony 

Wiedząc, urządzenia gospodarki i sił zbrojnych królestwa świń Piegin postanowił na rewolucję. Piegin zawsze chciał być jak bohater jakiejkolwiek historii. I tym razem wybrał Lenin!

Jednak aby rozpocząć rewolucję, wymagane jest, aby zadzwonić do narodu dla siebie. I zebrać ludzi, trzeba przyciągnąć uwagę, a co najważniejsze zwraca uwagę na głośnych okrzyków i haseł.

Z okrzykami "Ziemia Ziemian!», «Świniesk świnieski!» i «Kraj dziwnym!" Piegin zgromadziła ogromne rzesze zwykłych świnien. Uzyskaj grono widzów, świnia z dumą krzyknął: "Zbudujemy komunistę Świniesk!". Jednak nikt nie wiedział nic, to świnia pokazał książkę "Kapitał", i znowu nikt nie rozumiał, ale zrozumiał, że Piegin bardzo inteligentny. A potem dał ludzie piglet samochód pancerny i "Aurora".

Aby uzyskać pomoc, Piegin nazywany ojcem. To był świnią-mechanik ...

Rozdział piąty: Rewolucja!

Uzbrojeni w kije, widły, pochodniami i bronią, zgromadzonych w Narodowym obszarze sługusów zaczął, wymagających komunizm, zainspirowały z nowym "nauczyciela". Od pałacu przyszedł Król Świń i jego główny asystent Wąsaty Baron.

Piegin, także szukając pomocy u papieża, zaczął obrażać aktualny król i do wyrzucenia go za to, że kapitalizm zniszczył Świniesk. Król uznał to za obrazę, więc zaczął warczeć, ale był nieświadomy takich sprawach.

Wiedzieć szybko pobiegł do środka, przywódca rewolucji poszedł za nią. Wewnątrz Piegin, znaleziona na podłodze włócznią stalowej, walka rozpoczęła się od króla, uzbrojony w miecz. Początek bitwy. Bitwa z krzyków, gróźb ... i żołnierzy gdzieś zniknął, nikt nie mógł pomóc Królowi. Wąsaty Baron stara się przekonać wszystkich do porozumienia pokojowego.

Nagle drzwi pałacu otwarte. Poszedłem kapral. Był wściekły i zdeterminowany. On powiedział: "Król, ja sobie z nimi radzić." Specjalne squad "elite Oficerowie", składający się z dobry żołnierzy, wyjechał rewolucjoniści na ulicę. Tam jest wszystko rebelianci zostali pokonani.

To był koniec ... Ale świnia mechaniczna sobie sprawę, że po prostu trzeba prosić o przebaczenie od króla. Piegin uzgodnione.

Zaskakująco, król wziął swoje przeprosiny! . Nikt nie wiedział, dlaczego. Jako znak pojednania, poszli na spacer i podziwiać piękne widoki na wyspie świń!

Обнаружено использование расширения AdBlock.


Викия — это свободный ресурс, который существует и развивается за счёт рекламы. Для блокирующих рекламу пользователей мы предоставляем модифицированную версию сайта.

Викия не будет доступна для последующих модификаций. Если вы желаете продолжать работать со страницей, то, пожалуйста, отключите расширение для блокировки рекламы.

Также на ФЭНДОМЕ

Случайная вики