ФЭНДОМ


Представляю вашему вниманию переведённый вариант рассказа "Кто хочет стать миллионером?".

Убедительная просьба: при нахождении ошибок в тексте, указывайте на них в комментариях. А теперь можете приступить к прочтению.

Rozdział pierwszy:  Dziecko Vnebiznesmenovskoe

Typowy dzień świnie. Miniony zbierają śmieci,  upiec chleb i jedzą placki, marzą o smaczne i soczyste Jaj... To jest Utopia... Te świnie są zadowoleni. Oni nie są już potrzebne.

Za nic.  Jest to możliwe do osiągnięcia dużych wysokościach. Pokonanie trudności i wierzyć w siebie, możesz stać się pasterzem, a nie owce! I może stać się królem.

Świnie, którzy lubią tę idyllę, bardzo niewiele. Można je policzyć na kopytach i obcasy. Wśród nich jest słynny wąsaty Baron i Kucharzy, ale istnieje również pcheł ... To jest Świnia-urzędnik! On Przebiegły i celowe, idzie do swojego gorzkiego końca! Nie gardząc łapówek i tchórzostwa...

Rozdział drugi: Przedstawienie rozpoczyna?

Gdy słudzy wykonuje swoją pracę, budować domy i przeciągając kamieni, urzędnik zatrudniony w branży... Uważał zainteresowanie i ilość pieniędzy w karcie bankowej, czasem oddanie kółko i krzyżyk na dokumentach. Był zmęczony do tego dzieła. On potrzebuje odpoczynku.

Powrót do domu po całym dniu pracy, urzędnik włączył telewizor.

— Jaki kanał cenie - myślał urzędnik. — Na Świnasto 24 teraz są nowości... Ptaki zostały przewiezione do Świnasta wandal pod przykrywką pakiet babeczki...  Nekroświnia zablokowane rury dziwnie-wpływa-świń-gazów-mózgu w Świnastie... Nuda.

Urzędnik poszukiwanej kanał, na którym pójdzie ciekawy film lub pokaz. Włączył pierwszy kanał i zobaczyłem...

Świnia-prezenter mówił o jutrzejszym pokazie "Kto chce być milionerem?". Nagroda - milion srebrnych monet i worek złotych monet!

Urzędnik był zachwycony. Chciał zdobyć pieniądze...

Rozdział trzeci: Ya jest legendarny graczem!

Urzędnik wszedł do studia filmowanie pokazie. Casting graczy doprowadziły kapral. Kiedy zobaczył go, był zachwycony. Przynajmniej ktoś zdecydował się grać w tym pokazie!

— Kul-op! — krzyknął kapral. - Przyjechałeś do gry "Kto chce być milionerem?" Jestem bardzo zadowolony. Nikt nie chce stać się graczem na koncert! Te słudzy najwyraźniej nie potrzebują pieniędzy. Głupie chłopów.

— Jak rozumiem, trzeba zapłacić za grę. Nic nie jest za darmo.

— Tak, masz rację. Razem ... - kapral postanowił wymyślić takiej sumy, do której będzie mógł kupić dom na Złota Wyspa. - ... 1000 złotych monet i 100 srebrnych monet!

— Ale to za dużo!

Kapral sobie sprawę, że nie żyją w Złota Wyspa. Druga opcja – Kraj wspaniałe zimowe.

— 999 złotych monet i 99 srebrnych monet!

— Tak mało? Weźmy.

Urzędnik podszedł do studia, aby zagrać w grę i wygraj pieniądze...

Rozdział czwarty: Podzielić i podbić śmiało

Urzędnik wszedł do pokoju. Widzowie wiwatowali i Król roześmiał się. Wszyscy rozumieli, że show rozpocznie.

Świnia siada na krześle naprzeciwko prezentera. Wiodąca zadał kilka pytań, wziął hasło z telefonu itp. Urzędnik przygotowany. Teraz nie będzie pytań.

Pierwsze pytanie

Kto jest autorem obrazu «Czarne jajko»?

A — Małuwka, Ą — Małuweć, B — Energia Jajko, C — Król Świń.

Urzędnik myśl. On nie był zainteresowany w sztuce, że jest zainteresowany tylko pieniędzmi. Potem postanowił wziąć wskazówkę - Wykręć trzy błędne odpowiedzi.

Pozostałe opcje «Król Świń». Ale urzędnik nie mógł się zdecydować - nagle, że to zła odpowiedź? Ale coś, co sugeruje, że nie jest tak... I miał rację! Świnia wygrał ciasteczko.

Druge  pytanie

To by zbudować Potężny Obwarzanek?

A — Klub golfowy, Ą — Pole golfowe, B — Muzeum w golfa, C — Statua kij hokejowy.

Urzędnik nie mógł się zdecydować. On nie jest zainteresowany w golfa! Potem postanowił wziąć wskazówkę - Zaproszenie przyjaciela.

Urzędnik podniósł słuchawkę. Był 30 sekund. Nazwał swojego przyjaciela - Pan Google. Pan Google dał 6,666,666 linki do stron o golfie. Niestety, urzędnik nie miał czasu, aby zobaczyć wszystkich miejsc. Następnie wybrał ostatnią opcję ...

Świnia zdobył pięć ciasteczek.

Trzecie pytanie

Kto wpadł babeczki i znaleźć tęczę?

А — Dalton, Ą — Wąssaty Baron, В — Wąsaty Baron, C — Król Świń.

Urzędnik nie znał odpowiedzi. Nie był zainteresowany tym, kto i kiedy robi coś. Następnie wziął podpowiedź - pomoc administratora Wikipedii.

Administrator skanowane bazy danych. Zdał sobie sprawę, że ... Wikipedia ma dużo czerwonych linków. Udał się do napisania artykułu, pozostawiając urzędnika z niczym.

Urzędnik postanowił wziąć opcję C. Teraz świnie ma 3000 srebrnych monet.

Czwarte pytanie

Kto był pierwszym astronautą?

A — Gagarin, Ą — Pan Hamburger, В — Luk Skuporker, C — Dziadek Króla świńie.

Urzędnik nie znał odpowiedzi. On nie lubił astronautyki! Następnie oficer wziął podpowiedź - SMS z astronaświń.

Ale on nie przyjął SMS, jak był daleko w przestrzeni ... Wtedy urzędnik skorzystał z intuicją.

Urzędnik wybrał opcję "С" i zdobył 4000 srebrnych monet i pączka.

Piąte pytanie

To jabłko spadło mu na głowę?

А — Knury, Ą — Świnemagu, В — Miniony, C — Pany Świnie, która czyta historię Króla Świń.

Urzędnik nie znał odpowiedzi. Nie był zainteresowany nauką. Następnie urzędnik wziął podpowiedź - Zobacz telewizji BBC.

Ale w tej chwili w BBC pokazany serialy «Pan Kto».

Świnia miała zgadywać. Zrozumiał coś... Nie, myślał, że coś zrozumiał. On po prostu wybrał opcję "C" i wygrał 10.000 srebrne monety i ciastko.

Szóste pytanie

Co pokazano na tej liście?

А — Czarny płaszcz, Ą — Czarna plama, В — Xalk, C — Dlaczego król świń jedli ten kawałek papieru?

Urzędnik, patrząc na gumie do króla, nie mógł zrozumieć odpowiednia opcja ... Następnie wziął podpowiedź - wizyta u psychologa.

Zmęczony urzędnik pójść do psychologa na imie Psycho, a nie znalazł żadnej choroby, jeszcze nie dowiedział się, że urzędnik - milionera. Urzędnik powrócił do studia i zaczął twierdzić, filozoficznie, widzowie narzekali na jego klaustrofobii, paranoi i jego innymi współlokatorami. Po tej oficjalnej, bez różnicy, wybrałem opcję "C". 50000 teraz ma 50000 moneta.

Po tego czas minęło tak cicho...

Sześćset sześćdziesiąt  szóste pytanie

Dlaczego to pytanie jest demoniczna?

А — Bo to pytanie jest sześćset sześćdziesiąt szóste. Ą — Bo ono jest ostatni. В — Bo ono jest trudne. C — Bo w nim jest opętany przez demona.

Urzędnik, głodni i zmęczeni po prostu spadł na przycisk z literą "C". I to była właściwa odpowiedź!

Rozdział piąty: Święto na czczo

Gra skończona. Urzędnik pieniądze wygrane. On, zmęczeni, wziął torbę pieniędzy ... I spadł z osłabienia. Musiał iść do szpitala ... i wydać wszystkie pieniądze na leczenie ... a nawet więcej ...

Przyjaciele! Dlaczego potrzebujemy takiego zwycięstwa, których owoce nie są opłacalne?

Обнаружено использование расширения AdBlock.


Викия — это свободный ресурс, который существует и развивается за счёт рекламы. Для блокирующих рекламу пользователей мы предоставляем модифицированную версию сайта.

Викия не будет доступна для последующих модификаций. Если вы желаете продолжать работать со страницей, то, пожалуйста, отключите расширение для блокировки рекламы.

Также на ФЭНДОМЕ

Случайная вики