ФЭНДОМ


Короче, это переведённая версия рассказа "Лицом к лицу с крипипастой". Наслаждайтесь переводом.

Myślę, że to był zwykły dzień... Świnia-sługusów, jak zawsze, pracował, Szef-kuchni przygotowuje sałatkę z szarotki alpejskiej, a Wąsaty Baron dowodził na budowie.

Ale wciąż, ten dzień nie był lekki i przyjemny, bo trzeba było przywrócić Smalecvill, a więc miał dużo papierkowej roboty. A wszystko to zamieszanie zaangażowany, jak zawsze, Świnia-Urzednik.

Na szczęście dzień dobiegł końca. On siedzi w kabinie i idzie spać ...

Jakie piękne miejsce! - Pomyślałem, że urzędnik. Marzył wzgórz Raju. Marzył o wspaniałych jezior. Marzył o Alpach. Ale sen nie mógł trwać wiecznie. Mieliśmy się obudzić.

Och, jak nie chcesz, aby wstać. Chcę leżeć ... - pomyślał urzędnik. Ale musieliśmy wstawać.

Jak zaskoczony, gdy Urzędnik nie obudził w taksówce, a nawet gdzieś w Świnaste, a w ... Sailent Wzgórze, opuszczone miasto u ujścia rzeki Bandgo.

Silent Hill został opuszczony miesiąc temu, wszyscy mieszkańcy stają się schizofrenikiem i paranoikiem. I straszne mgły przestraszyć miejscowej ludności. A przecież o to złe radia i telewizji roboczego.

I ... Hm ... Co mam zrobić? - przemyślany Świnia-Urzędnik. - Ponieważ nie ma żywej duszy, więc, uh ... To powinno obrabować bank!

Ideą było świeże, jak świat. Urzędnik pobiegł do opuszczonej banku, który wciąż musiał być rezerwy pieniędzy i złota.

Ale gdy poszedł świnia, twarz ze względu na wiatr przeleciał kawałek szarego papieru z dziwnych wpisów:

"Żołnierze, że jesteśmy szaleni, ale nie! To istnieje! Skinny Świnia! A ona patrzy na mnie. Tylko ja wiem, jak całkowicie pozbyć się go od świata. Ta tajna Mówiłem babcię i powiedział jej dziadek, a dziadek powiedział mój wujek, ciotka i wuj powiedział, ciotka i powiedział jej wnuka i jego wnuk powiedział Świniedana Dgoms, który znalazł tajemnicę Królestwa Latającego Sardynii, gdzie ... [i tak tona tekstu]. Ale nie mogę powiedzieć wam tajemnicę. On jest w domu. Gdzie Skinny świnia nie może znaleźć drogę. Ale nie pozwolę ci odejść, czytelnika. Aha ... Nie zawrócić.

Kontynuuj do strony numer dwa.

"Świnia-urzędnik nie wiedział, co o tym myśleć. Obok niego stoi Slenderświnia, ścieżka jego wyzwolenia jest w domu, w którym nikt, za wyjątkiem czegoś, co boi się Slender, a tym samym nie będzie go osiągnąć bez żadnych kosztów! Jak straszne! Ale wszyscy musimy pójść gładko. Aha, i na temat banku, też mogą być zapomniane.

Urzędnik szukał prawej domu. On aux o legendarnym mieście Baggerfoll że gdyby był nieskończenie bez końca, nie mając przewagę ...

I nagle zaczął się zastanawiać. I dlaczego nikt tyle? Dlaczego nie ma kroki?

Ale usłyszał straszne, serca rozdzierającego krzyku.

- Ciasteczka! Przyjdź, kup ciasteczek! Z shokolyadom, z cukrem! - Krzyknął dziwnie blady starzec w kapeluszu siedzi na ławce.

- Ty, uh, to kto? - Zapytał urzędnik podszedł.

Starzec spojrzał na świnie. W starczej twarzy nie było oko, nickle.

— Jestem Skinny świnia. Ja już siedział przez kilka miesięcy. Najnowszą ofiarą, ja już zjadłem. Dobrze, że to z nudów zaczął gotować cookies. I co jeszcze? Że ktoś wysłał mnie z pomocą tajnego rytuału ... I mam tam, w drugiej żony wymiar, dzieci, a nawet słodycze jak ty, ale z smaczne żył i kości!

— Chcesz, żebym spędził rytuał? Ale nie wiem, jak to zrobić!

— No, słucham minut syudy. Idź na wschód, dopóki nie znajdzie się światło Kamień Przeznaczenia. Następnie skręcić w lewo. I tak, do upreshsya Mury obronne Terroru. Musi znaleźć Drzewo pierwotnej zupy. Włącz ... Ach, ale po prostu pójść do domu za mną! Ale nie płakać jak mała dziewczynka, kiedy widzisz jego mieszkańców.

Świnia-Urzędnik wszedł do domu, wiedząc, że wkrótce będzie musiał spotkać się z nieznanym jej mieszkańców ...

Nikąd. Nie, nie w tym sensie, że nie ma odwrotu, ale w tym sensie, że w domu nie ma miejsca, aby przejść. Bo dlaczego go, gdy na stole w korytarzu jest ... patelnia z makaronem! Urzędnik zaczął je jeść, gdy nagle ...

Szelest.

Piwnica.

Oficer sprawę - to ktoś wciąż przygotowuje garnek makaronu! Wszedł do piwnicy ...

Wszystko jest ciemne. Funkcjonariusz postanowił odejść, ale wyjście zaginął. Wracając, ujrzał ... Chuck. Ale, w przeciwieństwie do normalnego Ptah, miał czarne oczy ... absolutnie czarne ... Ale on wyraźnie patrząc na świnie.

Co robić? Konieczne jest, aby napić się herbaty ze starym przyjacielem!

Zaskoczony Chuck spojrzał na Urzędnika, którzy przynieśli stół z herbatą, umieścić krzesła i podejmuje fusów! Biorąc cukierków Świnia jedli to wymieniane z Ptah najnowsze plotki. Wkrótce herbata skończyła, Świnia skłonił, udał się w długą podróż piwnicy.

Idąc korytarzem, Urzędnik wsiedli do absolutnie ciemnym pokoju, a tylko mała lampka świeci ją, mrugając. Dzięki jego świetle widać było Bomba, ale nie miał oczy ...

Co robić? Konieczne jest, aby naprawić żarówkę.

Pamiętając o jego umiejętności mechanika Urzędnik stałe lampę, a Bomb był w szoku, nie wiedząc, co się dzieje.

Ale nie można zatrzymać. Urzędnik udał się do innego korytarza w poszukiwaniu makaronu. I poznał Reda, z czarnymi oczami i ostrymi zębami. Chwycił świnię i zaniósł ją do pokoju. Za nimi szedł Bomb.

Wsadzili go za krzesłem. Pokój był podobny do sali operacyjnej. Oni przypiął go i włączone dziwne urządzenie - na wysokości oczu były małe piły. Przeprowadzili się do urzędnika.

I nagle kątem oka świnia zauważył telewizor . Ale w tym momencie zaczyna się jego ulubionym show! Wstał z fotela, łamiąc kajdany idzie do telewizora. Ale nie było połączenia, TV nie pokazują. Oficer poszedł do drugiego pokoju. Ptaki na niego spojrzał ze zdziwieniem.

Nowy urzędnik pokoju znaleziono Bóg wie co! Aby dowiedzieć się jak nazywają się tutaj te świnie krew i czarne oczy? Urzędnik nie wiedział. Ale wiedział, że z nimi będzie zabawa dokonać selfie! Biorąc 665 fotografie, urzędnik udał się aż znalazł ptaka z krwi, ale bez kości.

Urzędnik postanowił odciąć kawałek tego ptaka. Po tym wszystkim mięsa wyjdzie świetne hamburgery!

Po zebraniu kilku wiader mięsa urzędowy przesuwa się do przodu. Znowu.

Otwarcie drzwiczek również wykonany z krwi i kości, ale bez kości, Urzędnik był w Sali Tronowej. Tam poznał Ptakobóga ...

- Można się tu dostać ... To jest godne pochwały. Przeszedłeś mi te ...

- Bla, bla, bla ... Nie dbam o to, aby przetestować. Lepiej powiedz mi, to mięso jest lepiej, aby klopsiki lub pierogi?

- Uh ...

- Mam go! Uczynię słodkich wypieków.

- Dobra. A teraz powiem, że poszedłeś te ...

- Hej, wiesz, i wiesz, jak pozbyć się ze świata Skinny Świnia?

- Nie przerywaj Boże! A teraz ... Ty już egzamin. Teraz mogę zrobić jedną chęć ...

- Chcę makaron!

- Ok.

Urzędnik obudził się w domu. Na stoliku w sypialni leży patelni makaron i notatkę:

"Mówiłem ci, jak się okazuje, pomógł znaleźć Boga, aby uzyskać makaron, i jesteś w moim świecie nie wrócić? Tryskać! Znajdę cię.

- Skinny świnia ".

Ale urzędnik nie brał go poważnie, ponieważ cieszył się makaron ...

Обнаружено использование расширения AdBlock.


Викия — это свободный ресурс, который существует и развивается за счёт рекламы. Для блокирующих рекламу пользователей мы предоставляем модифицированную версию сайта.

Викия не будет доступна для последующих модификаций. Если вы желаете продолжать работать со страницей, то, пожалуйста, отключите расширение для блокировки рекламы.

Также на ФЭНДОМЕ

Случайная вики